Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
A proof that commutative Artinian rings are Noetherian
Stockholms universitet, Naturvetenskapliga fakulteten, Matematiska institutionen.
1995 (engelsk)Inngår i: Communications in Algebra, ISSN 0092-7872, E-ISSN 1532-4125, Vol. 23, nr 12, s. 4687-4691Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
1995. Vol. 23, nr 12, s. 4687-4691
HSV kategori
Forskningsprogram
matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:su:diva-93852OAI: oai:DiVA.org:su-93852DiVA, id: diva2:649283
Tilgjengelig fra: 2013-09-18 Laget: 2013-09-18 Sist oppdatert: 2022-02-24bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

fulltext(134 kB)1996 nedlastinger
Filinformasjon
Fil FULLTEXT01.pdfFilstørrelse 134 kBChecksum SHA-512
408efd66a0dbe6d4299bb1f33a6aebb9cc538c0ac6b86010e8b7112af822a4e04264eb296dd4a173bd3e352cb100919a109804faf5927a846f34765f1bbeb0fc
Type fulltextMimetype application/pdf

Person

Gottlieb, Christian

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Gottlieb, Christian
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Communications in Algebra

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar
Totalt: 1996 nedlastinger
Antall nedlastinger er summen av alle nedlastinger av alle fulltekster. Det kan for eksempel være tidligere versjoner som er ikke lenger tilgjengelige

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 139 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf