Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
On two theorems of Quinzii and rent controlled housing allocation in Sweden
Stockholms universitet, Humanistiska fakulteten, Centrum för evolutionär kulturforskning. (kimmo.eriksson@mdh.se)
Stockholms universitet, Humanistiska fakulteten, Centrum för evolutionär kulturforskning.
2007 (engelsk)Inngår i: International Journal of Game Theory, ISSN 0020-7276, E-ISSN 1432-1270, Vol. 9, nr 3, s. 515-526Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
2007. Vol. 9, nr 3, s. 515-526
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:su:diva-31773OAI: oai:DiVA.org:su-31773DiVA, id: diva2:278516
Tilgjengelig fra: 2009-11-26 Laget: 2009-11-26 Sist oppdatert: 2017-12-12bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Av organisasjonen
I samme tidsskrift
International Journal of Game Theory

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 45 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf