Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
On condensed Noetherian domains whose integral closures are discrete valuation rings
Stockholms universitet.
1932 (engelsk)Inngår i: Canadian mathematical bulletin, ISSN 0008-4395, Vol. 1989, nr 2, s. 166-168Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
1932. Vol. 1989, nr 2, s. 166-168
HSV kategori
Forskningsprogram
matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:su:diva-93824OAI: oai:DiVA.org:su-93824DiVA, id: diva2:649048
Tilgjengelig fra: 2013-09-17 Laget: 2013-09-17 Sist oppdatert: 2022-02-24

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Person

Gottlieb, Christian

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Gottlieb, Christian
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Canadian mathematical bulletin

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 32 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf