Endre søk
Begrens søket
1 - 2 of 2
RefereraExporteraLink til resultatlisten
Permanent link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Treff pr side
  • 5
  • 10
  • 20
  • 50
  • 100
  • 250
Sortering
  • Standard (Relevans)
  • Forfatter A-Ø
  • Forfatter Ø-A
  • Tittel A-Ø
  • Tittel Ø-A
  • Type publikasjon A-Ø
  • Type publikasjon Ø-A
  • Eldste først
  • Nyeste først
  • Skapad (Eldste først)
  • Skapad (Nyeste først)
  • Senast uppdaterad (Eldste først)
  • Senast uppdaterad (Nyeste først)
  • Disputationsdatum (tidligste først)
  • Disputationsdatum (siste først)
  • Standard (Relevans)
  • Forfatter A-Ø
  • Forfatter Ø-A
  • Tittel A-Ø
  • Tittel Ø-A
  • Type publikasjon A-Ø
  • Type publikasjon Ø-A
  • Eldste først
  • Nyeste først
  • Skapad (Eldste først)
  • Skapad (Nyeste først)
  • Senast uppdaterad (Eldste først)
  • Senast uppdaterad (Nyeste først)
  • Disputationsdatum (tidligste først)
  • Disputationsdatum (siste først)
Merk
Maxantalet träffar du kan exportera från sökgränssnittet är 250. Vid större uttag använd dig av utsökningar.
  • 1. Berger, Josef
    et al.
    Bridges, Douglas
    Palmgren, Erik
    Stockholms universitet, Naturvetenskapliga fakulteten, Matematiska institutionen.
    Double sequences, almost Cauchyness and BD-N2012Inngår i: Logic journal of the IGPL (Print), ISSN 1367-0751, E-ISSN 1368-9894, Vol. 20, nr 1, s. 349-354Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert)
    Abstract [en]

    It is shown that, relative to Bishop-style constructive mathematics, the boundedness principle BD-N is equivalent both to a general result about the convergence of double sequences and to a particular one about Cauchyness in a semi-metric space.

  • 2. Boella, Guido
    et al.
    Pigozzi, Gabriella
    Singh, Munindar
    Verhagen, Harko
    Stockholms universitet, Samhällsvetenskapliga fakulteten, Institutionen för data- och systemvetenskap.
    Normative Multiagent Systems: Guest Editors’ Introduction2010Inngår i: Logic journal of the IGPL (Print), ISSN 1367-0751, E-ISSN 1368-9894, Vol. 18, nr 1, s. 1-3Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert)
1 - 2 of 2
RefereraExporteraLink til resultatlisten
Permanent link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf